5 причин найняти агентство по збору боргів

5 причин найняти агентство по збору боргів

Щоб зберегти свій бізнес на плаву, ви повинні отримати оплату за товари або послуги, які ви надаєте. На жаль, не всі клієнти надійні. Вирішення питать проблемної заборгованності гарантоване ТОВ Таліон Плюс відгуки та професіоналізм доступні кожному. Якщо ви власник бізнесу, швидше за все, у вас мало часу. У вас може не бути часу, щоб здійснювати часті телефонні дзвінки або писати листи, щоб отримати прострочені борги. Чим старшою стає борг, тим складніше його зібрати. Якщо ваші вимоги про оплату були невдалими, найм агентства по стягненню боргів може бути надзвичайно корисним для вашого бізнесу.

Багато власників бізнесу мають уявлення про збирачів боргів - і на те є вагома причина. У минулому будь-хто міг створити агентство по стягненню заборгованості без будь-якої реєстрації або регулювання. Сьогодні існують правила і положення, що регулюють діяльність агентств зі збору боргів. Наймання агентства по стягненню боргів є одним з найпростіших способів для вас знову зосередитися на своєму бізнесі, в той час як хтось інший займається процесом стягнення боргів. Ось п'ять переваг найму агентства зі збору боргів:

законна захист

Сьогодні існує безліч законів, які регулюють індустрію стягнення заборгованості, і добре поінформовані клієнти не будуть коливатися, якщо їх права будуть порушені. Агентства зі збору боргів знають про це, тому вони добре розбираються в цих законах. Сторонні агентства обізнані як про федеральних законах про стягнення, так і про закони, в якому агентство має ліцензію. Дозвіл агентству по стягненню заборгованості стягнути неоплачені борги від вашого імені усуває юридичні ризики, пов'язані зі спробою стягнення боргів самостійно.

Успішне стягнення боргів

Агентства по стягненню боргів мають досвід стягнення несплачених боргів, і тому найм агентства по стягненню заборгованості збільшує ваші шанси стягнення боргів. Ваша основна задача - управління вашим бізнесом, але основним завданням агентства зі збору платежів є збір боргів. Навчений професіонал знає кращі методи, щоб юридично змусити боржників платити, і агентства по збору платежів представляють набагато більшу загрозу для боржників, ніж ви. Колекторський рахунок негативно впливає на кредитний рейтинг боржника на строк до семи років, і боржники часто домовляються про погашення своїх боргів, щоб уникнути пошкодження свого кредиту.

гнучкість

Агентства зі збору платежів знають, що у кожного власника бізнесу є унікальний набір потреб, і вони пропонують безліч програм, які відповідають різним бізнес-моделям. Швидше за все, агентство по стягненню боргів має програму, яка відповідає вашій бізнес-моделі. Деякі агентства зі збору боргів переслідують боржників за фіксовану плату, в той час як інші отримують комісію з суми, яку вони успішно збирають. Коли ви зустрінетеся з агентством по збору платежів, запитаєте про різні програми, які вони пропонують. Це допоможе вам знайти підходяще агентство для ваших потреб.

документація

Коли колекторські агентства спілкуються з боржниками, вони роблять записи про це. Якщо в майбутньому ви вирішите подати в суд на боржника, агентство по стягненню заборгованості буде мати докладні записи про кожну спробу зв'язатися з боржником. Ця документація демонструє суду, що ви доклали значних зусиль для стягнення заборгованості. Крім того, якщо ви запитаєте безнадійну заборгованість в якості податкового вирахування, вам буде потрібно ця документація для ваших податкових документів. У разі аудиту захоче переконатися, що ви вичерпали всі варіанти, перш ніж списувати борг і вимагати його вирахувати.

Люди платять швидше

Коли ви наймаєте агентство по збору боргів, люди платять вам швидше і частіше. Деякі агентства по стягненню боргів пропонують послуги, які прискорюють процес оплати, тому ви швидше отримуєте свої гроші. Ці сервіси працюють з вашим існуючим процесом виставлення рахунків. Коли ви користуєтеся агентством зі збору боргів, вам не доведеться витрачати час на пошуки клієнтів. Це економить ваш час, гроші і енергію, тому у вас буде час зосередитися на тому, що дійсно важливо - на вашому бізнесі.

Copyright © . All Rights Reserved