Час пошуку роботи

Коли ви будете єдині на різних сайтах, використовуючи однакові теми і фотографії, ви зможете створити сильний особистий і професійний бренд. Перегляньте ці приклади профілів, щоб отримати ідеї для створення власного професійного присутності в соціальних мережах та Інтернеті. До Вашої уваги актуальна робота на http://jobsite.lviv.ua на взаємовигідних умовах та фінансової стабільності.

Єто «сайт» для професійних мереж. Рекрутери активно використовують його для пошуку кандидатів, і це найкращий ресурс для побудови і управління вашої кар'єрних мережею. Регулярно оновлюйте свій профіль, включайте історію працевлаштування, освіта, навички та приклади проектів, над якими ви працювали.

Взаємодійте з іншими користувачами і проводите час, розвиваючи свою мережу. Чим більше у вас зв'язків, тим краще ваша видимість.

професійна сторінка

Створення сторінки - це спосіб відрізнити професіонала від вас самого. Налаштуйте сторінку, щоб поділитися своїм досвідом, новинами галузі та поточними подіями з іншими.

Тримайте свою сім'ю, друзів і фотографії на своїй особистій сторінці і будьте обережні з настройками конфіденційності, щоб ви випадково не передали занадто багато інформації роботодавцям. Профіль - приголомшливий спосіб заявити про себе в якості експерта в своїй галузі. Чірікать про те, що відбувається у вашій галузі - новини, події та поради. Також не забудьте ретвітнуть поради від лідерів галузі. Витратьте час, щоб стежити (і ретвітів) ваші компанії. Можливо, ви зможете отримати нові оголошення про вакансії до того, як вони з'являться в Інтернеті.

сторінка

відмінний спосіб справити враження на ваших зв'язків і потенційних роботодавців. показує менеджерів по найму, що ви перебуваєте в курсі і займаються тим, що відбувається в Інтернеті, і ви можете виділити своє резюме і свою професійну роботу.

Після настройки ви можете додати посилання на свою сторінку онлайн-профілів, веб-сайтів та блогів.

Персональний сайт або блог

Персональний сайт

Блог або особистий веб - сайт, який пов'язаний з вашою кар'єрою інтересів є хорошим місцем, щоб підкреслити ваш досвід і ідеальний спосіб відрізняти ваші облікові дані. Ви можете надати інформацію про те, що ви пропонуєте роботодавцеві, дати посилання на свій онлайн-профіль в соціальних мережах і поділитися своїми контактними даними з потенційними роботодавцями і мережевими контактами.

Будьте уважні, щоб це відповідало вашим професійним інтересам, якщо ви пишете це під час пошуку роботи.

Copyright © . All Rights Reserved