Еротична фотографія та сексуальні почуття

Згідно з визначенням Джудіт Роуф в Енциклопедії статі і статі, еротична фотографія «складається із зображень, отриманих за допомогою фотоапарата, які викликають сексуальні почуття».

Однак, якщо не брати до уваги визначення, це не так просто; еротична фотографія - це стиль, який історично відзначений спірними і постійно змінюваними межами. Самые красивые горячие Чики доступны онлайн бесплатно и без регистрации. Художники вже давно обговорюється «мистецтво» проти «порно», і вони билися закони про цензуру, коли хтось (або якась установа) визнав свою роботу останнього. Еротична фотографія також широко використовувалася в маркетингових цілях, працюючи відповідно до мантрою «секс продає», і з плином часу такі зображення використовувалися для продажу нам однорідних (і часто токсичних) ідеалів тіла. Google пошук зображення швидко покаже вам, що фраза «еротичні фотографії» викликає в уяві цілого ряду речей, від чорно-білої художніх оголених (в основному жінок), в відверті сексуальні знімки, які будуть розглядатися порнографічним більшістю. Проте, не дивлячись на ці відмінності в змісті і нюансах їх виробництва,

Проте, еротизм в мистецтві не тільки заводить нас; це змушує нас думати, і це кидає виклик і / або розширює наші погляди на тіло і підлогу. У цьому списку я доклав зусиль, щоб показати різноманітність еротичних образів. Вони не завжди включають наготу, і хоча деякі зображення дійсно призначені для того, щоб шокувати і провокувати нас, інші знаходять еротизм в тихих виразах людського задоволення і зв'язку. Своїми способами вони звільняють еротичну фотографію від довільних правил і стандартів, які були накладені на неї, щоб визначати, містити і продавати її.

Copyright © . All Rights Reserved