​Как выбрать мебель для гостиной

Як вибрати меблі для вітальні. Якщо ви не можете найняти дизайнера інтер'єру, по крайней мере, ви можете робити покупки самостійно завдяки широкому ассортимету. До Вашої уваги мережа меблевих магазинів Дім Меблів пропонує якісний товар за вигідними та доступними цінами. І виявляється, що це простіше, ніж ви думаєте. У той час як публіка не має доступу до оптовим торговцям тільки для торгівлі, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що багато дизайнерів інтер'єру знаходять одні зі своїх кращих товарів в місцях, де інші з нас роблять покупки кожен день. У той час як магазин славиться відмінними цінами, ви будете здивовані, дізнавшись, що багато дизайнерів купують там і товари для елітних проектів. Перед розміщенням замовлення переконайтеся, що виріб поміститься у вашому будинку і в ньому. Ось як:

1. Виберіть правильний шматок

Переконайтеся, що меблі, яку ви розглядаєте, працює в вашому просторі. Наші опубліковані розміри (ширина х глибина х довжина) допоможуть вам вирішити.

Щоб допомогти візуалізувати, намітьте область, де деталь буде жити, використовуючи клейку стрічку на голих підлогах або аркуші паперу на килимі.

2. Виміряйте свій будинок

Перед тим, як оформити замовлення, важливо переконатися, що виріб поміститься у всіх проходах.

Виміряйте висоту (A) і ширину (B) всіх дверей і прихожих.

Для вузьких проходів і кутів також виміряйте загальну довжину зазору (C) між зовнішньою і внутрішньою стінками.

Визначте найкращий шлях від будинку до місця, де він буде жити. Звертаємо увагу: При вимірі враховуйте арматуру, декоративні молдинги, внутрішні стіни, сходові клітки та ліфти, так як вони можуть створювати перешкоди при доставці в будівлю або коли деталь знаходиться в вашому домі.

3. Зверніть увагу на розміри меблів

Звертаючись до вкладки «Подробиці + розміри» на кожній сторінці продукту, знайдіть ширину (W), глибину (D) і висоту (H) вироби.

Якщо це диван або крісло, також зверніть увагу на діагональну глибину (DD), яка буде визначати, чи можна пронести деталь через більш щільні проходи під кутом. Зверніть увагу: 1) Секційні поставляються в окремих частинах. Для порівняння використовуйте вимірювання окремих компонентів, а не загальні вимірювання в розрізі. 2) Більшість обідніх столів мають знімні ніжки, що мінімізує загальну висоту продукту при доставці.

Copyright © . All Rights Reserved