​Клінічні переваги прохолодною лазерної терапії

Клінічні переваги прохолодною лазерної терапії

Лазерна терапія використовується для полегшення болю, для прискорення загоєння і зменшення запалення. Коли джерело світла знаходиться навпроти шкіри, фотони проникають на кілька сантиметрів і поглинаються мітохондріями, що виробляють енергію частиною клітини. К Вашиму слугам эффективная лазерная терапия на https://vertebra.ua/metodyi-lecheniya/lazer-vyisokoj-intensivnosti-btl.html по самой выгодной и не дорогой цене. Ця енергія стимулює багато позитивних фізіологічні реакції, що призводять до відновлення нормальної морфології і функції клітин. Лазерна терапія успішно використовується для лікування широкого спектру захворювань, в тому числі і опорно-рухового апарату, артрити, спортивні травми, післяопераційних ран, діабетичних виразок і дерматологічних захворювань.

Основна мета лазерної терапії полягає в тому, щоб стимулювати клітку виконувати її природні функції, але з більшою швидкістю. Спрямований на гемоглобін і цитохром с оксидазу, діодний лазер високої потужності може допомогти диханню і, в результаті, мати гарну ефективність терапії. На відміну від багатьох фармакологічних методів лікування, які маскують біль або усувають тільки симптоми захворювання, лазерна терапія лікує основний стан або патологію, щоб сприяти загоєнню. Це означає, що процедури ефективні, а переваги лазерної терапії тривалі.

Які переваги лазерної терапії?

лікування безболісно

Високоефективний при багатьох захворюваннях і станах

усуває біль

Зменшує потребу в фармацевтичних препаратах

Відновлює нормальний діапазон руху і фізичної функції

легко наноситься

неінвазивна

нетоксичний

Немає відомих побічних ефектів

Немає лікарського взаємодії

Часто робить хірургічні втручання непотрібними

Надає альтернативу лікування для пацієнтів, які не відповіли на інші методи лікування

біологічні ефекти

Протизапальну дію: лазерна терапія має протинабрякову ефектом, так як викликає вазодилатацію, а також тому, що активує лімфодренажні систему (дренирует опухлі ділянки). В результаті спостерігається зменшення набряку, викликаного синцями або запаленням.

Противоболевое (знеболююче): Лазерна терапія благотворно впливає на нервові клітини, які блокують біль, передану цими клітинами в мозок, і знижують чутливість нервів. Крім того, через менший запалення менше набряків і менше болю.

Прискорене відновлення тканин і ріст клітин. Фотони світла від лазерів глибоко проникають в тканини і прискорюють розмноження і ріст клітин. Лазерне випромінювання збільшує енергію, доступну клітці, так що клітина може швидше засвоювати живильні речовини і позбуватися від відходів.

Покращена судинна активність: лазерне випромінювання значно збільшує утворення нових капілярів в пошкодженої тканини, що прискорює процес загоєння, швидко закриває рани і зменшує рубцеву тканину.

Підвищена метаболічна активність. Лазерна терапія створює підвищене вироблення специфічних ферментів, велике навантаження киснем і частинками їжі для клітин крові.

Тригерні точки і точки акупунктури: лазерна терапія стимулює м'язові тригерні точки і точки акупунктури на неінвазивної основі, забезпечуючи зняття м'язово-скелетної болю.

Безпечний: він не виділяє тепло і, отже, не становить небезпеки пошкодження або опіку тканини. Лазерні системи безболісні, без ліків, нетоксичні і неінвазивний, без будь-яких відомих побічних ефектів або дискомфорту для пацієнтів.

Ефективність: лікування часто дає негайні результати і зазвичай підвищує ефективність більш ніж на 90%. Більше 5000 клінічних досліджень продемонстрували ефективність лазерної терапії низького рівня.

Copyright © . All Rights Reserved