Матеріали для болтів, гаєк та метизів

Давайте поговоримо про 8740 хромомолістой стали. До розробки сучасних сучасних сталевих сплавів хром-молібден вважався високоміцним болтовим матеріалом. Сьогодні хром-молібденовий сплав 8740 розглядається як тільки помірна міцність з адекватними втомним властивостями для більшості гоночних застосувань, проте, тільки якщо різьблення прокочується після термообробки, як це прийнято в стандартній практиці виробництва. Вы можете просмотреть каталог гаек здесь в удобное для вас время и заказать товар по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Як правило, хром-молібден класифікується як сталь гарту і відпустки, яка може бути піддана термообробці для забезпечення міцності на розрив в діапазоні від 180 000 до 210 000 фунтів на квадратний дюйм.

ARP2000 - це сталевий сплав, який можна безпечно піддавати термічній обробці до більш високого рівня, виробляючи сталь з більшою міцністю, ніж хромомолій 8740. У той час як 8740 і ARP2000 використовують аналогічні характеристики з точки зору міцності, ARP2000 здатний витримувати навантаження затиску при 220 000 фунтів на квадратний дюйм. ARP2000 широко використовується в шорт-треках і драг-рейсингу як оновлення від 8740 хром-молібденових сталевих і алюмінієвих прутків.

L19 від ARP - це високоякісна сталь, оброблена для забезпечення чудових характеристик міцності і втомних властивостей. Вважайте, що L19 - це дуже високоміцна сталь в порівнянні з 8740 і ARP2000, здатна витримувати колосальне навантаження на затиск в 260 000 фунтів на квадратний дюйм, і в основному вона використовується в гонках на короткій доріжці і на дрег-рейсингу, де інерційні навантаження перевищують можливості затиску ARP2000. Як і більшість високоміцних сталей для гарту і відпустки, L19 вимагає особливої уваги при виробництві, щоб уникнути водневої крихкості і ризику виходу з ладу. Сталь L19 легко забруднюється і схильна до корозії під напругою. Воно повинно бути добре змазаним і не містити вологи.

ARP Aermet має типовою міцністю на розтягнення 290 000-310 000 фунтів на квадратний дюйм і є новим мартенситним суперсплавів, який міцніше і дешевше, ніж суперсплавние аустенітні матеріали. Оскільки Aermet здатний досягати неймовірно високих затискних навантажень, він ідеально підходить для коротких, але екстремальних умов, таких як Top Fuel, Funny Car і деяких шорт-треків. Як і L19, Aermet повинен бути добре змазаний і не піддаватися впливу вологи.

Copyright © . All Rights Reserved