Покрівельні матеріали

Новий домовласник повинен враховувати дві речі при покупці будинку: фундамент і дах. У той час як наявність міцного фундаменту для вашого будинку життєво важливо, наявність правильно встановленого настилу даху, щоб не допустити вітру, дощу і снігу з вашого будинку, може бути настільки ж важливим. Існує три типи настилів даху, які слід враховувати при будівництві, реконструкції або ремонті вашого нового або вживаного будинку: орієнтована стружкова плита, фанера і бетон. Вы можете заказать и купить профнастил бровары по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Орієнтовано-стружкові плити

Орієнтовано-стружкові плити (OSB) є одним з найбільш поширених видів покрівлі з кінця 1970-х років. Станом на 2006 рік, майже 60% всіх нових будинків використовували матеріал для покрівлі. OSB створюється з переплетених деревних ниток, з'єднаних простим ефіром за допомогою водостійкої смоли, що забезпечує оптимальну водостійкість і вологостійкість. Загальна вартість використання OSB для вашого настилу даху дешевше, ніж звичайна фанера. Однією з поширених проблем OSB є те, що матеріал схильний до уловлення та зберігання вологи. Якщо на даху є місце, де вода може потрапити на дах, наприклад, пухка або пошкоджена черепиця, волога може проникнути в простір, викликаючи утворення цвілі і гниття. Цей збиток може привести до великих витрат на ремонт і заміну домовласника.

фанера

Фанера є ще одним популярним вибором для будівництва покрівлі. Оскільки фанера виготовляється з безлічі листів переплетеного дерева, вона забезпечує товщину покрівлі, зменшуючи здуття, усадку і деформацію з плином часу. Крім того, оскільки фанера щільна, волога не може вбиратися в деревину, викликаючи гниття або пошкодження вашого будинку. У порівнянні з OSB фанера настільки ж міцна і довговічна, але менш схильна до гниття і накопичення води.

бетон

Як правило, у великих комерційних будівлях бетон стає все більш популярним для будівництва покрівлі. Він часто використовується в зелених будівлях як екологічно чиста альтернатива OSB і фанери. Розглядаючи бетон, домовласники повинні правильно встановити фундамент і каркас і переконатися, що їх будинок досить сильний, щоб витримати додатковий вагу бетону.

При виборі правильного настилу даху для вашого будинку, проконсультуйтеся з професійним покрівельником. У нас є досвід у створенні надійних покрівельних конструкцій, які прослужать довгі роки. Захищаючи ваші інвестиції, ми також можемо гарантувати, що у вас були вірними покрівля для вашого кліматичного району і необхідного покрівельного матеріалу.

Copyright © . All Rights Reserved