Розміщуйте вакансії на сайті

Інтеграція вакансій

Розміщуйте вакансії на своєму сайті за допомогою провідних служб за розподілом вакансій. Якщо ви вже використовуєте таку послугу, її можна легко оновити для підтримки вашого нового сайту. До Вашої уваги зручний пошук роботи в києві з високою заробітною платою та зручним графіком роботи. 

Лідируюче на ринку програмне забезпечення для SEO

Всі наші веб-сайти включають в себе стандартне програмне забезпечення Yoast SEO, що дозволяє вам контролювати свій SEO

Потужна система управління контентом

Наші сайти побудовані на основі провідної в галузі системи управління контентом (CMS) WordPress. Використовуючи WordPress, ми можемо надати вам кращу доступну CMS, надаючи вам контроль над вашим контентом і пропонуючи безліч варіантів редагування і плагінів для використання на вашому сайті. Всі вони оновлені тисячами розробників по всьому світу і управляються нашої власною командою, щоб гарантувати, що ваш сайт завжди актуальний, оптимізований і захищений.

Інтуїтивне управління роботою

Керуйте, додавайте, редагуйте, архівуйте і видаляйте завдання за допомогою простого, але потужного інтерфейсу вбудованої системи управління завданнями. Незалежно від того, чи є ви досвідченим постером або новачком в галузі, вам буде легко керувати своєю роботою.

Коли X4 вперше підійшов до нас, стало ясно, що вони хочуть великих речей від свого нового сайту. Їх старий сайт зовсім не уявляв їх як бізнес, і зміна всього цього сприйняття було першим пунктом виклику.

Пізніше X4 вирішив розділити свої сектора на свої унікальні бренди, які мають свої унікальні колірні палітри і логотипи. Ми подбали про те, щоб все це було можливо, і щоб всі ці нові сторінки бренду відповідали дизайну сайту, але при цьому мали унікальні елементи в кожному конкретному бренд.

Як одне з найбільш швидкозростаючих кадрових агентств в Великобританії, дуже важливо, щоб у X4 був сайт, який привертав увагу не тільки клієнтів і кандидатів, а й потенційних консультантів для їх бізнесу. X4 хотів показати, як вони працюють у веселій компанії і де їх майбутні амбіції візьмуть на себе.

Copyright © . All Rights Reserved