Штучні квіти

Штучні квіти набирають популярність, і цьому є вагома причина. Ознайомтеся з причинами нижче, чому вони є ідеальною альтернативою свіжому стеблу.

1) ТРИВАЛЕ ПРОДОВЖЕННЯ ІСНУВАННЯ. Штучні квіти мають очевидну вигоду довго. Наші реалістичні квіти будуть виглядати свіжо круглий рік, незалежно від пори року, тепла або місця їх розміщення. Вы можете заказать и купить искусственные цветы по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

2) ЕФЕКТИВНА ВАРТІСТЬ. Там немає щотижневих витрат на заміну свіжих квітів на робочому місці або вдома. Наші домовленості зроблені на замовлення і є ботанически правильними версіями їх свіжих аналогів.

3) БЕЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Ну мало Ніяких зрізують стебел, зміни води, збору опалого пелюсток і утилізації смердючих зів'ялих стебел. Все, що нам потрібно, це те, що потрібно час від часу злегка обдувати феном в прохолодній обстановці, щоб видалити будь-які частинки пилу, які могли впасти. Витирання з чистою тканиною також робить роботу. Штучні квіти можна розмістити в будь-якій кімнаті, і вам не потрібно турбуватися про літню жару або про те, що у ваших квітів досить пити; вони завжди будуть виглядати краще

4) гіпоалергенний. Штучні квіти безпечні для алергіків. Вони ідеально підходять для медичної практики, стоматологічної хірургії, ветеринарів (так, у тварин теж є алергія), зон прийому і, звичайно, вдома.

5) СЕЗОННІСТЬ Блум. Любіть Півонії? Hellebores? Квітуча магнолія? На жаль, доступність цих красивих свіжих квітів залежить від сезону. Наші реаслістіческіе копії можуть бути у вас вдома або на роботі цілий рік, виглядаючи абсолютно бездоганно в будь-який час року.

Всі домовленості зроблені на замовлення, тому ми можемо налаштувати кожне замовлення відповідно до ваших вимог; будь то заміна вази або заміна стебла.

Ми гарантуємо, що ми надаємо нашим клієнтам найреалістичніші доступні штучні квіти. Ми витратили багато часу на пошук правильних стебел, які є реалістичними копіями тих, які ви бачите зовні, і всі наші домовленості зроблені на замовлення, упаковані з TLC для захисту на транспорті і доставлені.

Copyright © . All Rights Reserved