​Історія паркетних підлог

Історія паркетних підлог

Найбільш ранні справжні паркетні паркетні підлоги датуються 16-м століттям, коли багаті аристократи почали встановлювати його на мармурові підлоги майстрів, які створювали ефект, ретельно розставляючи крихітні шматочки листяних порід в геометричні візерунки. К Вашим услугам шлифовка пола киев доступна по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Паркетні підлоги різних типів, в тому числі паркет в елітних будинках, були основними продуктами протягом століть, але американські будинки почали покривати їх килимовим покриттям в післявоєнну епоху. В цей час килим панував у всіх будинках, крім кращих, де як і раніше використовувалися паркетні підлоги різних типів.

Все змінилося, коли виробники підлогових покриттів почали масово проводити тонке паркетну плитку площею від 8 до 12 дюймів в 1960-х і 1970-х роках. Створюючи конструкційну деревну плитку з шматочками шпони, розташованими в геометричних візерунках, виробники дозволили практично будь-якого створити вид дуже дорогого паркетного статі. А оскільки в плитках використовувалися тільки тонкі фанери з листяних порід дерева, витрати на цю підлогу були дуже розумними. Результат? Сотні тисяч будинків раптово стали використовувати паркетну плитку, часто знімаючи з них килимове покриття.

Однак зміни ніколи не закінчуються, і поступово паркетні плитки стали звичайним явищем і отримали визнання за те, що це було - недорога копія того, що колись було дуже дорогим підлогою, встановленим художнім майстром. І коли в моду увійшли нові підлогові покриття, такі як пластикові ламінати, вінілові дошки і керамограніт, паркет з твердої деревини почав виходити з передньої частини магазину в задню кімнату. Деякі експерти по стилю вважають, що паркетні підлоги готові повернутися, завдяки поновилася популярності сучасних стилів середини століття - будинків, де колись був популярний паркет. Сьогодні паркетні підлоги розглядаються не як дешева копія старих паркетних підлог, створених в старі часи, а як данина поваги ретро / Вінтаж 1960-х і 1970-х років. А поліпшені продукти допомагають відновити інтерес до паркету. Замість того, щоб виготовляти фанеру, в більшості сучасних паркетних плиток використовується тверда деревина, що означає, що ці підлоги можна відшліфувати і обробити хоча б один раз. Але джерела паркетної плитки з листяних порід обмежені, і вам, можливо, доведеться шукати стиль, який ви хочете.

Copyright © . All Rights Reserved