Використання скла в якості заміни традиційних стін

Скляні стіни довговічні і доповнюють один одного.

Скло виглядає недоторканим набагато довше, ніж традиційні матеріали. Як і всі наші високоякісні продукти, ці світильники створені для довговічності. Скляні стіни прекрасно поєднуються з комерційної офісними меблями, виготовленої з вінілу, тканини, металу або дерева. Проверенные временем и клиентами окна Rehau это высокое качество и самая выгодная и привлекательная цена.

Однією з новітніх тенденцій в офісному дизайні є використання скла в якості заміни традиційних гіпсокартонних стін або цегляних і будівельних стін. Основна причина цього полягає в тому, що є переконливі докази того, що це допомагає заохочувати співпрацю між співробітниками, особливо в поєднанні з планом відкритого офісу, в якому використовується деяка частина нашої комерційної офісних меблів. Але це не єдина перевага цього прозорого будівельного матеріалу. Архітектурні скляні стіни також можуть допомогти наступними способами:

менше обслуговування

Скляні стіни довговічні, і все, що потрібно, це трохи полірувати і чистити, щоб вони виглядали краще за все рік за роком. Цього не можна сказати про інших типах кімнатних отделителей, які потребують фарбування, ущільнення і очищення від всіх вм'ятин і подряпин. Одне це допомагає заощадити купу грошей на витратах на технічне обслуговування будівлі в довгостроковій перспективі.

Покращена видимість

Напруга очей через погане освітлення викликає головний біль, біль в очах і помутніння зору. Так багато компаній використовують стельові люмінесцентні лампи або світлодіоди, вважаючи, що це забезпечить достатнє освітлення, але в підсумку це посилює проблему. Насправді, люмінесцентні лампи мають небезпечні ультрафіолетові промені, а світлодіодні лампи можуть завдати серйозної шкоди сітківці, яку лікар не може відремонтувати. Коли б не використовувалися скляні архітектурні стіни на комерційних офісних робочих станціях, вони пропускають природне світло зовні, що значно покращує видимість.

Збільшує почуття прозорості

Коли зустрічі постійно проводяться за закритими дверима темного офісу, у інших виникає відчуття, що вони не можуть приєднатися. Тому з часом спілкування зменшується, і часто підвищується рівень напруженості і ворожість на робочому місці. Скляні стіни можуть бути символом прозорості та довіри. Вони також корисні в цілях безпеки щоразу, коли у компанії виникають проблеми зі зберіганням предметів, таких як важливі файли, в затишному місці, де може статися крадіжка.

зменшення простору

Скляні архітектурні стіни також ідеально підходять для бажаючих налаштувати окремі робочі місця для співробітників, не додаючи до безладдя тимчасові стіни, які мають невелику стійкість. Наша компанія Extra Office Interiors може встановити скляні стіни для приміщення практично будь-якого розміру, роблячи офісну площу настільки великий або маленькою, наскільки вам потрібно.

останні думки

Додавання скла в робочий простір - відмінна ідея. Про це легко піклуватися, і ваші співробітники можуть відчувати себе більш відкритими один з одним. Подумайте про те, щоб додати цей універсальний будівельний матеріал в ваш офіс, і нехай експерти допоможуть вам спланувати все це!

Copyright © . All Rights Reserved