Принципами прийняття правильних рішень щодо вибору роботи

Хочете знати, як вибрати кар'єру?

Наш експертний підхід, заснований на науковій оцінці і пошуку кар'єри, допоможе вам прийняти рішення про кар'єру, про який ви не пошкодуєте. До Вашої уваги актуальні вакансії менеджер з достойною заробітною платою та гнучким графіком.

Ми організували його відповідно до трьома основними принципами прийняття правильних рішень:

1. Пізнай себе - свої сильні сторони, цінності, особистість і навички

Це допоможе вам вирішити, який вибір вам більше підходить.

Дізнайтеся, які типи особистості вам найбільше подобаються, а потім зіставте свої результати з перспективною кар'єрою, спеціальностями коледжу і програмами навчання.

Прочитайте про теорію вибору кар'єри, щоб зрозуміти, як ваш успіх і задоволеність роботою, школою або коледжем пов'язані з вашою особою.

Виконуйте вправи «Дізнайтеся про себе» і «Визначте свої навички», щоб краще зрозуміти себе.

Дізнайтеся, що означає кар'єрний ріст і як зміцнити своє.

2. Знайте свої варіанти і дізнайтеся про кожного

Щоб дізнатися про професії, перейдіть до розділу «Дізнатися більше про вакансії, які мене цікавлять», «Дізнатися про професії» або «Вибір військової кар'єри».

Задоволеність роботою допоможе вам оптимізувати вашу задоволеність роботою, коли ви вибираєте кар'єру або роботу. Це також може допомогти вам проаналізувати, чому ви незадоволені своєю роботою, якщо ви один з багатьох, хто є.

Щоб дізнатися про можливості навчання, перейдіть до розділу «Виберіть групу кар'єри / Область кар'єри / Шлях кар'єри» або «Виберіть спеціалізацію або програму навчання».

Чи є можливість почати свій власний бізнес? Натисніть Самостійна зайнятість, щоб вивчити цю ідею.

Ви думаєте про зміцнення своїх професійних навичок, але ви не впевнені, які з них важливі? Дивіться Базові навички.

3. Прийміть правильне рішення

У високоякісному процесі прийняття рішень ви вивчите метод, заснований на багатьох наукових дослідженнях, який широко використовується в ділових і медичних установах. Це легко зрозуміти і використовувати.

Усе ще не впевнені? Перейти від нерішучості і розглянути можливість отримання допомоги від професійного консультанта: профорієнтації

Порада: перейдіть до списку «Виберіть кар'єру», щоб побачити більше статей про самодопомоги! Також перевірте карту сайту.

Copyright © . All Rights Reserved