Перевірка статусу вакансій та пошук роботи

Слідувати за мрією. Перевірка статусу вашої заявки показує ваш інтерес до посади і гарантує, що ваші матеріали заявки були передані відповідній особі. Виклик відразу може здатися вимогливим і відразливим. Ви можете зайти цікаві вакансії на на сайті і отримати роботу свої мрії для саморозвитку і фінансової стабільності. Дотримуйтесь цих порад для досягнення:

Зверніть увагу на завдання «побачення». Більшість робочих місць, розміщених в Інтернеті, будуть мати дату закриття. Виклик менеджера по найму до цієї дати може викликати у вас надмірне бажання і відчай.

Якщо дата закриття не вказана, рекомендується встановити контакт через тиждень після подачі заявки.

Коли ви зателефонуєте або напишіть менеджеру по найму або персоналу, постарайтеся зробити спілкування приємним. Уникайте вимогливих коментарів, таких як «зі мною ще не зв'язалися». Замість цього задавайте питання, такі як «Чи були вже прийняті якісь рішення?» Або «Чи можете ви розповісти мені трохи більше про терміни найму?" Попросити, щоб ви могли зв'язатися з ними знову через тиждень, а то й було сказано ні слова, - це важливий спосіб проявити ініціативу. Отримання пропозиції про роботу

Подати заявку на роботу, яку ви хочете, це тільки перший крок в серії кроків до забезпечення пропозиції. При деякому плануванні, продуманості і невеликій практиці просування процесу найму на роботу буде нескладним! Переконайтеся, що ваша присутність в Інтернеті бездоганно чисте. Роботодавці і рекрутери часто шукають вас в інтернеті, і будь-який негатив, який вони бачать, може відсунути вас в глухий кут. Коли ви, нарешті, отримаєте інтерв'ю, не забудьте одягнутися на роботу, яку ви хочете. Одяг, яка змушує вас відчувати себе добре і впевнено, може вплинути на те, як ви будете вести себе на співбесіді. Бути швидким Плануйте прибути на співбесіду на 10-15 хвилин раніше часу, щоб врахувати будь-які проблеми з трафіком або громадським транспортом. Це також дасть вам кілька хвилин, щоб скласти себе і переглянути всі замітки, які ви принесли з собою. Проявіть інтерес і ентузіазм на співбесіді. Позитивний настрій і вміння говорити про свою роботу показують, що ви провели дослідження, і це може принести вам великі окуляри.

Copyright © . All Rights Reserved