​Профіль для алюмінієвої плитки

Профіль для алюмінієвої плитки

Ультрасучасна алюмінієва обробка плитки доступна за конкурентними цінами. Ці оброблені плиткою вироби можуть похвалитися стильним і модним дизайном для всіх ваших потреб плінтуса. Вони зроблені з високоякісного нетоксичного матеріалу і за конкурентними цінами. Алюмінієва обробка плитки, виготовлена з майже чистих алюмінієвих матеріалів і розроблена в рамках процесів контролю високої якості, є найкращим рішенням для ідеального дизайну приміщення. Широкий вибір алюмінієвих профілів. Є провідним дистриб'ютором і виробником облицювального профілю для керамічної плитки в Китаї. Ми є надійним партнером у багатьох країнах. Йде в ногу з часом, реагуючи на зміни в світі і пропонуючи нові профільні рішення. Оскільки ми є виробником, ми можемо створити для вас індивідуальний профіль кромки плитки. На розробку продукту у нас піде приблизно два тижні. Ви можете замовити та купити алюмінієвий профіль за спеціальною ціною виробника без накруток і переплат.

Пропонує широкий асортимент оздоблювальних профілів для плитки на будь-який смак. Наша продукція виготовлена з високоякісних матеріалів. Ми пропонуємо кращі алюмінієві рішення за доступними цінами. Навіть якщо у вас є чорна керамічна ванна, профіль обробки для вашої дизайнерської плитки ви можете знайти. Ми можемо відправити безкоштовні зразки алюмінієвого профілю протягом одного робочого дня.

Алюмінієві профілі доступні в наступних кольорах:

текстура деревини

шампанське

сірий

золото

чорний

білий

Оскільки кожен дизайн унікальний, ми розробили широкий спектр обробок поверхні, щоб задовольнити будь-який дизайн. Ви можете вибрати кольору профілів, а також обробку поверхні:

млин закінчена

покритий порошком

анодований

полірований

Зверніть увагу, плитки доступні в різній товщині. Алюмінієві профілі для обробки плитки також бувають різної товщини, щоб захистити краю плитки по кутах і зробити зовнішній вигляд плитки більш привабливим і акуратним. Компанія пропонує повний асортимент профільної продукції, включаючи кутові елементи, для створення практично непомітних з'єднань як для внутрішніх, так і для зовнішніх кутів.

Основні характеристики алюмінієвого профілю:

Простота в установці

гідроізоляція

Стійкість до корозії

Довгий термін служби

Стійкість до подряпин

Легка вага

Підходить для промислового і побутового використання

термостійкість

Тільки якісна продукція

Хоча процес виробництва досить складний, наші фахівці контролюють кожен етап виробництва, щоб забезпечити найвищу якість наших виробів для обробки плитки. Алюмінієві профілі продаються дистриб'юторам по всьому світу.

Copyright © . All Rights Reserved