Робота в Україні

Написати резюме. Навіть якщо робота, яку ви хочете, не вимагає подання традиційного резюме, настійно рекомендується мати оновлене резюме. Ви можете зайти цікаві вакансії на http://jobsite.net.ua і отримати роботу свої мрії для саморозвитку і фінансової стабільності. Резюме не тільки описують вашу освіту і історію роботи, але також можуть вказувати на конкретні проекти, над якими ви працювали, або нагороди, які ви виграли. Інформація для включення в ваше резюме повинна включати:

Ваша поточна контактна інформація, включаючи ваше повне ім'я, номер телефону, поштову адресу та адресу електронної пошти.

Ваша освіта. Перерахуйте коледжі, в яких ви вчилися (починаючи з самого останнього), рік навчання та отримані ступеня або сертифікати. Ви можете включити свій курс навчання.

Ваша історія роботи за останні кілька років. Неофіційне правило - одна сторінка резюме за десять років досвіду. Пам'ятайте, що вас можуть запитати на співбесіді про великий розрив в зайнятості або декількох робочих місцях за короткий проміжок часу. Обов'язково вкажіть дати роботи, назва компанії, ваше назва та короткий опис вашої діяльності.

Ваші відповідні навички. Це ваш шанс перерахувати всі навички, які ви придбали за ці роки. Знання офісного обладнання, знання комп'ютерних операційних систем, програм, швидкість набору тексту, досвід роботи з базами даних і інша відповідна інформація повинні бути включені в ваше резюме. Зв'яжіться з роботодавцем, щоб дізнатися про процес подачі заяви. Швидше за все, ваш дзвінок буде перенаправлений менеджеру з персоналу або персоналу. Якщо у них є вакансії, вони можуть попросити вас або прийти, щоб заповнити заявку, або відправити своє резюме та супровідний лист поштою або електронною поштою. Обов'язково запишіть ім'я цього контакту і відправте всі майбутні повідомлення цій людині по імені.

Напишіть супровідний лист, якщо це необхідно. Переконайтеся, що це безперечно і для компанії і для роботи. Якщо можливо, надішліть контактна лист конкретному заповнивши контактну форму. Це показує, що ви витратили час на вивчення інформації, а не просто відправили електронного листа кожному роботодавцю, якого знайдете. Розгляньте можливість обговорення наступних тем в вашому супровідному листі:

Як особистість і місія компанії співвідносяться з вашими цінностями.

Як ваш досвід робить вас цінним активом для ролі і для компанії.

Що ви сподіваєтеся отримати від роботи в цій ролі.

Які унікальні таланти ви б привели на цю посаду?

Що конкретно вас цікавить в цій позиції.

Copyright © . All Rights Reserved