Сиситеми пелої підлоги

Більшість сучасних систем розподілу тепла, таких як радіатори і повітроводи, є конвективними - завдяки циркуляції нагрітого повітря через обмежений простір вони нагрівають весь обсяг до бажаної температури. Варильні печі також працюють з цього основного принципу. Ви можете замовити та купити все необхідне для теплої підлоги  https://teplostrojy.in.ua/g40749766-kollektory-dlya-teplogo за вигідною та доступною ціною, без накруток і переплат. 

На відміну від цього, системи променевого опалення віддають тепло через підлоги або стіни будівлі, нагріваючи прилеглий повітря тільки побічно. При установці тільки на підлогах, системи можуть просто називатися системами «підлогового» або «підлогового» опалення.

Системи променевого опалення найбільш ефективні в якості внутрішніх джерел тепла, як в локальній зоні (наприклад, у ванній кімнаті), так і в усьому житло. Однак деякі підприємства (часто ресторани або розважальні заклади) і висококласні будинку використовують променисте тепло для обігріву внутрішніх двориків і інших відкритих просторів.

Переваги підлогового опалення

Підпільне опалювання стає все більш поширеним як в новобудовах, так і в існуючих будинках, і для цього є всі підстави. У опалення в цьому є привабливі переваги, які роблять власників будинку більш імовірним, щоб нагріти таким способом. Нижче ви знайдете огляд переваг.

більше комфорту

Підпільне опалювання працює, випромінюючи опалення від підлоги до даху, забезпечуючи рівномірну температуру навколишнього середовища навколо тіла, таким чином забезпечуючи приємне тепло при більш низькій температурі, ніж звичайні обігрівачі.

збереження енергії

У зв'язку із зростанням цін на енергоносії, підлога з підігрівом є ідеальним рішенням завдяки більш низькій температурі, ніж у радіаторів, але рівномірному і приємному тепла в приміщенні, що дозволяє знизити експлуатаційні витрати і при цьому підвищити ефективність системи опалення.

більше простору

Обігрівачі очні. У будь-якої власності, приватної або ділової, обігрівач в кімнаті миттєво відволікає від задоволень в кімнаті, але підігрів підлоги прихований на увазі, що дозволяє створити невидиму, але ефективну систему.

покращений повітря

Підігрів підлоги не тільки створює більш приємний джерело тепла, але і забезпечує більш чисте повітря в кожній кімнаті.

Підігрів підлоги забезпечує безперервний потік повітря по всій кімнаті під час обігріву. У порівнянні з радіаторної системою в приміщенні циркулює несвіжий тепле повітря.

Copyright © . All Rights Reserved