Методи переміщення тварин

Способи транспортування

Велика рогата худоба

Найбільш підходящі методи переміщення великої рогатої худоби - копитами, автотранспортом або залізничним вагоном. Переміщення худоби на копитах (трекінг) підходить тільки там, де немає дорожньої та залізничної інфраструктури або коли відстані від ферми до пункту призначення короткі. Цей метод повільний і загрожує ризиком для благополуччя і цінності тварин. К Вашим услугам устуги по транспортировке животных Animals Travel по доступной и демократичной цене, безопасно и качественно. Залізничний транспорт корисний для поїздок на короткі відстані, коли на станціях є навантажувальні платформи, а повідомлення йде прямо до місця призначення. Автомобільний транспорт на сьогоднішній день є найбільш універсальним, найкращим методом і найбільш зручним для користувача.

Найбільш прийнятний спосіб перевезення худоби - автомобільним транспортом. Переміщення залізничним транспортом вимагає більш ретельного управління, а трекінг підходить для добре спланованих відстаней.

З харчових тварин їх найлегше транспортувати, і вони зазвичай добре пересуваються копитами, по залізниці або по дорозі. Також підходять двоповерхові вантажівки.

Свині

Свині складно перевозити, і єдиний задовільний спосіб перевезення - автомобільним транспортом, хоча при обережних обставин можна використовувати залізничний транспорт.

Домашня птиця

Бройлерів і іншу домашню птицю, наприклад, індичок або качок, найкраще перевозити автомобільним транспортом. Зграї птахів слід розділити невеликими кількостями по шухлядах. Рекомендуються пластикові ящики, які можна складати один на одного в автомобілі і які можна легко мити після використання. Кришка ящиків призначена для завантаження, а збоку отвір для видалення птиці.

страуси

Шкіра і м'ясо страусів особливо цінні, тому дбайлива транспортування автомобільним транспортом - єдиний підходящий спосіб транспортування.

Вибравши кращий спосіб перевезення забійних тварин, необхідно взяти до уваги безліч чинників, щоб забезпечити здоров'я і благополуччя тварин.

Copyright © . All Rights Reserved