​Вивчіть робоче середовище

Вивчіть робоче середовище. З'ясуйте, чи сумісне це з вашими типами особистості і мотивації. Наприклад, ви можете бути інтровертом, орієнтованим на профілактику. Ви можете зайти цікаві вакансії  here і отримати роботу свої мрії для саморозвитку і фінансової стабільності. Запитайте себе, чи варто галаслива, швидко розвиваюче середовище стартапу потенційному зіткнення з тим, хто ви є. Оцініть безпеку роботи. Досліджуйте компанію. Подивіться на його фінансову стабільність і репутацію, так як вони зазвичай вказують, як довго він буде навколо. Враховуйте свій тип мотивації в своїй оцінці. Наприклад, якщо ви зосереджені на профілактиці, вам слід подати заявку на роботу, яка буде працювати протягом тривалого часу. З іншого боку, якщо ви зосереджені на просуванні, ви можете очікувати пошуку нової роботи через пару років. Не турбуйтеся, якщо ваша кваліфікація не «точно» відповідає списку вакансій. Пристосуйте своє супровідний лист і своє резюме до сильних сторін, які у вас є, і зосередьтеся на тому, щоб здивувати свого майбутнього боса.

Ніколи не забувайте про важливу роль переданих навичок в пошуку роботи. Ви можете отримати дуже обмежену освіту і творити чудеса з ним. З іншого боку, ви можете отримати кращу освіту, яке можна купити за гроші, і нічого не робити.

Якщо ви зараз безробітний, подумайте про роботу в тимчасовому агентстві. Ви можете спробувати різні робочі умови і, можливо, навіть придбати нові навички шляхом. Область психічного здоров'я обширна і розширюється. Варіанти варіюються від неформальних тренерів до професійних психіатрів, з десятками позицій між ними. Коли ви починаєте пошук кращого вибору кар'єри для вас, тримайте свій розум відкритим. Іноді самий задовільний або відповідний вибір не найлегший для отримання, але він може коштувати зусиль.

Розглянемо професійні і непрофесійні треки кар'єри. Професійні треки вимагають формальних і часто тривалих освітніх програм і подальшої резидентури або учнівства, в той час як непрофесійні варіанти можуть мати короткострокові програми навчання або сертифікаційні сесії.

Copyright © . All Rights Reserved