ЯК ВІКНА ПРИНОСЯТЬ КОРИСТЬ ВАШОМУ БУДИНКУ

ЯК ВІКНА ПРИНОСЯТЬ КОРИСТЬ ВАШОМУ БУДИНКУ

НАЙНИЖЧІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВИТРАТИ

Віконні рами з ПВХ не потребують фарбування або герметизації, що значно скорочує обсяг технічного обслуговування, необхідного протягом всього терміну їх служби. Вони легко миються водою і миючим засобом.

Міцний і довговічний Вы можете узнать подробную и полезную информацию о пластиковых окнах на  http://lateampro.com/2019/01/osnovnye-preimushhestva-plastikovyx-okon/ в любое удобное время бесплатно и без регистрации. 

UPVC - дуже міцний матеріал, який використовується у водопровідних і каналізаційних трубах не менше 100 років. Вінілові вікна настільки довговічні, що переважна більшість з них, встановлених за останні 25 років, все ще використовуються. Вікна та двері з високоякісного ПВХ перевірені на стійкість до ультрафіолету, щоб гарантувати, що вони не вицвітуть на яскравому сонці Австралії.

гниття

UPVC не гниє і стійкий до корозії.

ТЕПЛОВОЇ КОМФОРТ

На відміну від металів, ППВХ є непровідним, що означає, що його використання у віконних рамах нічого не передає тепло і, отже, сприяє більш стабільної внутрішньої температурі будівлі. Комбінація віконних рам uPVC і подвійного скла робить вікна високоефективними.

Відкриваємо НАХИЛ І ПОВОРОТ

Віконні системи з ПВХ дозволяють відкривати в двох напрямках, щоб посилити природну перехресну вентиляцію.

АКУСТИЧНА ІЗОЛЯЦІЯ

Вікна та двері з ПВХ з подвійним склінням здатні знизити рівень шуму на 70%.

Стійкий до СОЛЬОВИЙ ЕРОЗІЇ

UPVC стійкий до корозії, викликаної засоленим повітрям, що робить їх ідеальними для прибережних властивостей.

ПРОДУКТИВНІСТЬ БУШФАЙР

Вікна з склопакета з подвійним склінням можуть використовуватися в Австралії в районах, де ризик позначений як рівень атаки лісової пожежі 29 кВт / м2 (BAL 29). Деякі вікна з ПВХ були протестовані на стійкість до BAL 40.

СУВОРИЙ РЕЖИМ

Вікна uPVC включають в себе мультіблокіровочние системи, що забезпечують високий рівень безпеки для будинку або бізнесу. Більшість віконних замків uPVC блокуються в декількох точках навколо стулки і рами.

RECYCLABLE

Розрахувати енергозбереження вікон із ПВХ

UPC можна утилізувати 10 разів. Там, де вони широко використовувалися протягом останніх 30 років, наприклад, в Європі, вікна та двері з ПВХ можуть бути - і перероблені - в кінці терміну служби. Незважаючи на те, що в Австралії в даний час дуже мало вікон uPVC з вичерпаним терміном служби для переробки, австралійські промислові програми прагнуть не допускати утилізації uPVC на звалище, повертаючи його в нові продукти. У деяких штатах відходи виробництва вікон uPVC вже збираються для переробки.

Copyright © . All Rights Reserved