Як вибрати подарунок для чоловіка

Як вибрати подарунок для чоловіка. Справа не в тому, що хлопцям складно купити для нас блискучий гаджет, і нас будуть розважати годинами. Але іноді ви хочете зробити подарунок більш особистим, ніж те, що відбувається в його списку бажань. Ви зможете вирішити питання що подарувати коханому на день народження швидко та без проблем та здивувати свою половинку цікавим презентом за вигідною ціною, без переплат.

Оновити. Багато хлопців не люблять витрачати гроші на себе. Порадуйте його розкішною версією чогось, що він носить весь час, наприклад, пояс Біллікірка ручної роботи або кашемірову шапочку від Стівена Алана. Всякий раз, коли він одягає свою неймовірно м'який капелюх, він буде думати про тебе, і це ніколи не буває погано. Виберіть досвід. Твій чоловік любить скотч? Відведи його на дегустацію скотча. Він кричав хрипло, дивлячись свою команду по телевізору? Отримайте йому два квитки на гру - хороші місця. І ось ключова частина: йди з ним. Він оцінить, що ви берете участь в тому, що він любить.

Копати глибоко. Так, чоловіки можуть сказати, коли подарунок прийшов з нерішучого перегляду торгового центру. Замість цього вирушайте на глибоке занурення на найближчому барахолці. Незважаючи на те, що в міксі буде щось почаркуватися, буде більше речей з відмінною патиною, які будуть нагадувати вам про ваш хлопця, ніж ви коли-небудь могли б вмістити в машині додому. Подумайте про вінтажному спортивному спорядженні, пряжках для ременів, настільних годинах, старих студентських вимпелах, Дивні дивні фотографії та полярдоіди, неймовірні старі скрині та портфелі і дивні листівки з місць, які щось значать для вас. Бонус: порадуйте його історією про чаклунський старому мужере, який продав вам футбол 40-х років, поки він його розгортає.

Заплануйте викрадення. Візьми його в поїздку, у тебе все сплановано. На Мальдівах не повинно бути десяти днів. Ніч або дві на дачі підійдуть. Покажіть йому, що ви якийсь час з любов'ю вивчали цю річ: забронюйте столик на вечерю заздалегідь (в місці, яке називають «рок-н-ролом», а не «милим»); знайти бар, який робить хороші коктейлі; майте три ідеї для ледачих способів провести день, і дозволити йому вибирати ( "в ліжку" повинен бути один з них).

Copyright © . All Rights Reserved