Як вибрати світлодіодне освітлення
Як вибрати світлодіодне освітлення для ваших потреб. Ухвалення усвідомленого вибору має важливе значення в будь-якому процесі прийняття рішень. В цьому випадку самоусвідомлення і здатність визначати свої потреби виявляються дуже корисними. Як вибрати люстру та дізнатися корисну інформацію про ЛЕД-освітлення у будь-який зручний час. Однак будь-які рішення повинні ґрунтуватися на знаннях з цього питання. У цій статті ми представимо найбільш важливу інформацію про світлодіодному освітленні, яка, безумовно, допоможе при виборі найбільш підходящого освітлення, особливо з огляду на той факт, що широкий спектр світлодіодних джерел, а також широкий спектр потреб споживачів не дозволяють розробити одну універсальну інструкцію по вибору освітлення.
Одним з найбільш важливих параметрів, що характеризують світлодіодний джерело світла, є колір світла, виражений в Кельвіна (K). Є три ступені колірних температур:
Теплий білий колір 2800-3200К
Нейтральний білий колір 4000-4500К
Холодний білий колір 5500-6500К
Це відмінність важливо при налаштуванні освітлення відповідно до наших потреб, оскільки кожен з цих кольорів використовується для різних цілей. Ви можете розглянути освітлення для дому, роботи або промислового використання. Тому правильне відмінність квітів наближає нас до правильного вибору і задоволеності використаним продуктом.
Теплий білий колір найбільш схожий на традиційні лампочки, які раніше використовувалися в кожному будинку. Цей колір має злегка теплий жовтий світло, ідеально підходить для домашнього використання. Це світло має заспокійливу вплив на наш настрій і дозволяє розслабитися і відчути себе комфортно в нашому будинку після робочого дня. Це хороше рішення для людей, які звикли до класичних лампочок, і які часто не хочуть міняти освітлення на більш ефективні світлодіоди.
Нейтральний білий, в свою чергу, з наукової точки зору виявився кращим варіантом для використання в комунальних службах, клініках і офісах. Чим більше синього світла отримує наша сітківка, тим менше виробляється мелатоніну. Це означає, що ми не відчуваємо сонливості і краще налаштовані на роботу.