Як вибрати відповідну посаду

Як вибрати відповідну посаду. Чи шукаєте ви роботу або працюєте в безпечному положенні, вам ніколи не завадить вибрати відповідні для вас посади. У той час, коли ви майже напевно поміняєте кар'єру до виходу на пенсію, ця оцінка насправді є розумною ідеєю. Ви можете зайти цікаві вакансії за посиланням і отримати роботу свої мрії для саморозвитку і фінансової стабільності. Вибір правильної посади зводиться до оцінки вашої особистості, оцінці вашої кваліфікації та вивчення списків вакансій. Як тільки ви почнете, ви побачите, наскільки легко цей процес. Ви можете навіть знайти це досить приємним!

Зверніться до своїх нотаток. Запитайте у інтерв'юера, чи нормально вам робити нотатки. Ваша записна книжка може перетворитися в шпаргалку, де ви перераховуєте досягнення і виділяєте історії, які демонструють ваші здібності.

Використовуйте належний етикет. Виступ з подячної запискою після співбесіди демонструє хороші манери і залишає незабутнє враження. Постарайтеся зробити замітку змістовної і вкажіть, що ви змогли витягти з інтерв'ю. Оцініть ваші потреби в способі життя. Подумайте, наскільки важливий баланс між роботою та особистим життям. Запитайте себе, чи можете ви приймати регулярні понаднормові за рахунок часу зі своїми близькими. Подумайте, наскільки ви хотіли б контролювати свої рішення про баланс між роботою та особистим життям. Подумайте, що вам потрібно, щоб жити комфортно. Подумайте, чи повинні ви бути багатими або вам просто потрібні основи. Оцініть свої захоплення. Пошук роботи, яка вам подобається, може творити чудеса з вашою продуктивністю. Подумайте про те, які обов'язки ви виконували в минулому на оплачуваною або волонтерській роботі. Запитайте себе, чи віддаєте перевагу ви працювати з людьми або речами. Подумайте, чи віддаєте перевагу ви думати або творити. Подумайте про галузі, які вам подобаються. Пройдіть тест на особистість. Подивіться на варіанти, такі як RIASEC / Голландська процентна шкала або Індикатор типу Майерса-Бріггса (MBTI). Ви можете знайти багато безкоштовних версій в Інтернеті. Шкала RIASEC визначатиме, чи реалістичні ви, слідчі, артистичні, соціальні, підприємливі або звичайні. MBTI допоможе вам визначити, чи є ви інтровертом (сором'язливим) або екстравертом (виходить).

Copyright © . All Rights Reserved