Як знайти компанії для роботи

Цільові компанії безпосередньо

Орієнтація на сайти конкретних компаній може бути універсальним магазином для нової роботи. Ви зможете досліджувати компанію, оцінити її бренд і культуру, а також подати заявку на посаду в одному місці. До Ваших послуг надійний сайт пошуку роботи де Ви зможете знайти вакансії для розвитку та фінансової стабільності.

Але як ви знаходите ці компанії в першу чергу? Зрештою, звичайний веб-пошук (наприклад, «компанія цифрового маркетингу»), швидше за все, дасть список варіантів навіть довше, ніж результати цих вакансій. Замість цього спробуйте пошукати списки «Кращі місця роботи» у вашій галузі або області. Ці списки, можливо, не є кінцевою метою всіх ваших пошуків, але вони можуть допомогти вам відшукати компанії, які мають відмінну культуру і щасливих співробітників. (Або досліджуйте відмінні компанії)

Як тільки ви знайдете кілька, які зацікавлять вас, зайдіть на їх сайти, щоб провести подальше дослідження і знайти відкриті позиції.

Використовуйте свою школу

Коли ви вчитеся в коледжі, у вас є великий ресурс в центрі кар'єри вашої школи, який може допомогти вам знайти потенційну роботу, поліпшити своє резюме і закріпити співбесіду. Але навіть якщо ви вже закінчили навчання, ваша мережа випускників може бути відмінним ресурсом для пошуку нової роботи (особливо якщо ви шукаєте роботу в тій же області, в якій ви ходили в школу). Як правило, вони мають хороші зв'язки з широким колом компаній і можуть допомогти вам зв'язатися з потрібними людьми - в кінці кінців, ваша справа в тому, щоб ваші випускники досягли успіху в кар'єрі, яку вони люблять.

Будучи випускником (і, звичайно, студентом), ви також можете мати право брати участь в ярмарку вакансій вашого університету. Я знаю - вони можуть бути стресовими, нервовими і гнітючими. Але подивіться на кар'єрну ярмарок, адже це фантастичний ресурс: тонни місцевих компаній розміщені під одним дахом з метою найму нових співробітників. Звичайно, одним з найкращих варіантів пошуку роботи буде створення мережі. Однак вам не потрібно обмежуватися відвідуванням офіційних запланованих мережевих заходів. Хоча це відмінне місце для початку і може абсолютно допомогти вам познайомитися з іншими професіоналами у своїй галузі, ви також можете зайнятися волонтерством, щасливими годинами з новими друзями (і друзями цих друзів), книжковими клубами, зустрічами, Ви називаєте це.

Copyright © . All Rights Reserved