Замовлення на рулонні газони

ПЕРЕВАГИ рулонний газон

Швидке пристрій: після проведення планування землі і підготовки грунту укладання газону займає 1 день - газони розстеляють, накочують, удобрюють і поливають.

Невибагливі до відходу: після того, як газон приживеться, він не вимогливий до відходу, оскільки це вже дорослий 2-4 річний газон. Через тиждень-два після укладання по рулонному газоні можна ходити. К Вашему вниманию самая выгодная стоимость укладки рулонного газона от специалистов Виденфлора качественно и точно в заявленные сроки по доступной и демократичной цене.

Тонконіг: в складі наших газонів в рулонах тільки канадський тонконіг, який створює щільний дерен і красивий травостій. Тонконіг одна з найбільш популярних трав для створення красивого, стійкого газону.

Стійкість до витоптування: найбільш стійкий спортивний рулонний газон, але і по інших видах можна ходити і використовувати з помірною інтенсивністю.

Стійкість до бур'янів: завдяки щільному дерну рулонного газону бур'янами набагато складніше прорости крізь рулон.

Зимостійкість: наша трава в рулону відмінно переносить зиму (але не допускається складування снігу на газонах).

Укладати рулонні газон рекомендуємо з травня по жовтень. Приймати замовлення на рулонні газони і їх укладання ми починаємо з березня.

ЯК ВИБРАТИ ГАЗОН В рулонах?

Перш за все, потрібно визначити призначення газону

- якщо немає особливих вимог і потрібен універсальний газон - то можна взяти найекономічніший варіант для побутового використання або міського озеленення - Парковий газон в рулонах

- якщо ви хочете, щоб газон потрібно було рідше стригти - ваш вибір Низькорослий газон в рулонах

- якщо у рулонного газону буде підвищена інтенсивність використання (зона барбекю, побутова дитячий майданчик, або у вас є собака), то варто вибирати спортивний рулонний газон

- якщо Вам потрібен високо декоративний газон - варто вибрати Тіньовитривалий рулонний газон або Елітний рулонний газон

Рулонні газони добре, а головне - швидко приживаються і залишаються з вами на довгі роки. Все що потрібно - це якісна трава (газон) в рулоні, добрива для газону, полив і підготовлений грунт. Ви можете вибрати і купити рулонний газон максимально відповідний для вашої ділянки або тераси, а всі турботи з укладання і влаштуванню рулонного газону ми візьмемо на себе. При влаштуванні рулонного газону під ключ ми укладаємо договір, прописуємо наші гарантії. Всі рулонні газони вирощені в нашому кліматі, зрізаються в день укладання, що гарантує якісний рулонний газон.

Copyright © . All Rights Reserved