​Запобігання нарахування відсотків по кредитній карті

Запобігання нарахування відсотків по кредитній карті

Незалежно від того, чи використовуєте ви свою кредитну карту для великих разових покупок, таких як новий холодильник, або якщо ви вкладаєте всі свої щоденні покупки за допомогою своєї кредитної картки з рахунку за електрику в свій щоденний кави, є тільки один спосіб переконатися, що ви не нараховуються відсотки щомісяця:

Сплатіть підсумковий баланс до або до терміну оплати. Вы можете оформить мгновенный кредит благодаря money veo на самых выгодных и доступных условиях, без скрытых платежей и переплат.

Обидва цих фрагмента інформації (підсумковий баланс і термін оплати) чітко вказуються у вашому звіті кожен місяць.

Подумайте про те, щоб налаштувати прямий дебет зі свого банківського рахунку або рахунку погашення кредиту, щоб ви не могли забути здійснити платіж.

Хто це робить по іншому?

Дивно, але не всі банки однакові, коли справа доходить до того, як нараховуються відсотки, коли підсумковий баланс не виплачується повністю. У всіх трьох вищезгаданих сценаріях, якщо залишок на рахунку не було сплачено повністю, відсотки будуть нараховуватися з дня здійснення покупки. Інший спосіб думати про це складається в тому, що все безпроцентні дні цього місяця втрачаються, якщо залишок не виплачений. Якщо придивитися, то причина, по якій метод, який використовується, може заощадити вам гроші, полягає в тому, що якщо сальдо на кінець періоду не виплачено в повному обсязі, то нарахування відсотків нараховується тільки з дати, коли була випущена виписка, а не з дати купівлі зроблений.

Використовуючи приклад холодильника за 1000 доларів, припустимо, що процентна ставка становить 17% річних, а покупка не була оплачена до 50 го дня (6 днів після дати оплати). Перший сценарій використовує метод, за допомогою якого більшість емітентів нараховують відсотки, а другий використовує метод. Ми будемо ігнорувати будь-які прострочені платежі, які могли бути списані за несплату балансу в установлений термін. Навіть якщо ви не можете повністю сплатити залишок коштів на кредитній карті, ви повинні завжди вносити мінімальний платіж за цей місяць, щоб уникнути прострочених комісій, крім інших комісій, які йдуть з кредитними картами.

Copyright © . All Rights Reserved